KurtGMG Yaratıcı Mimarı Stüdyo
ENGLISH
Hakkımızda YERLİ VE YABANCI TÜM YATIRIMCILAR İÇİN BEKLENTİLERİ OPTİMUM DÜZEYDE KARŞILAYAN GAYRİMENKUL ÇÖZÜMLERİ SUNMAKTAYIZ;

KurtGMG olarak

Kurt GMG, 1982 yılında Kurt Grubuna ait gayrimenkullerin projelendirilerek geliştirilmesi ve inşaat & taahhüt işlerini hayata geçirmek amacıyla kurulmuştur.

Kurt GMG, 1986 yılından bu yana faaliyetlerini özellikle Kemerburgaz, Göktürk, Durusu Park ve Yassıören gibi İstanbul’un yeni yaşam bölgelerinde artırarak devam etmektedir. Gruba ait gayrimenkuller İstanbul Havaalanı, Kanal İstanbul projesi, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu ve bağlantı yolları içindeki yüksek değer taşıyan bölgelerde yer almaktadır.

Kuruluşun temel amacı, mevcut gayrimenkullerini değerlendirmenin yanı sıra, çözüm ortaklıkları oluşturarak, mimari farklılık ve tasarım öncülüğü ile yaşam tarzlarını dikkate alan özgün, ekolojik, sürdürülebilir projeler geliştirmektir.

Dünden Bugün'e

Kurt GMG’nin bugüne kadar çözüm ortakları ile tamamlamış olduğu başlıca projeler arasında, Arcadium Life Rezidans ve Çarşısı (Göktürk), Çeşmeler Vadisi (Kemerburgaz), Him Kemerburgaz Evleri, Neo Studio ve Neo Çarşı (Göktürk) gibi büyük projeler bulunmaktadır. Kurt GMG’nin devam eden projeleri ise Arium Rezidans (Kemerburgaz), Durusu Park Villaları (Durusu) ve Yeni İstanbul Gelişim Bölgesi’nde yer alan (Yassıören) Eko Turizm yatırımlarıdır.